tel. +48 602 574 228
e-mial: biuro@radians.pl

Firma IM s.c. istnieje na rynku oprogramowania medycznego niemal od 20 lat. Mamy doświadczenie, wiedzę i niezbędne narzędzia do tego, żeby placówka medyczna, korzystając z naszych rozwiązań, stała się precyzyjnym mechanizmem działającym na rzecz pacjenta.

Początki naszej działalności związane były z wykonywaniem usług jako autoryzowany serwis firm 3M, Imation, a następnie Kodak. Serwisowaliśmy urządzenia   z działu obrazowania medycznego (Medical Imaging) - głównie tzw. "kamery laserowe" lub "ciemnie laserowe" - czyli urządzenia drukujące na filmach radiologicznych obrazy z urządzeń diagnostycznych (np. z tomografu komputerowego).

Z czasem zakres naszej działalności poszerzył się o tworzenie oprogramowania i integrację systemów obrazowania medycznego (Dicom, PACS). Obecnie główną specjalnością firmy jest projektowanie i utrzymanie oprogramowania przeznaczonego do pobierania, przesyłania, przetwarzania, archiwizacji i drukowania obrazów w zastosowaniach medycznych. Ponadto świadczymy usługi serwisowe urządzeń takich firm jak Kodak, 3M i Imation.

 

W ramach tej działalności stworzyliśmy i rozwijamy w naszej firmie oprogramowanie Archimedic2 oraz jego rozwinięcie – system omniRAD.

Radians jest naszym kolejnym "dzieckiem", które stale rozwijamy. Teleradiologią zajmujemy się od 4 lat.

 

Mamy wiele lat doświadczenia od pierwszej instalacji systemu Archimedic.

Adres:

RADIANS
ul. 3-go Maja 88
05-080 Izabelin
Tel: +48 602 574 228
radians.pl
biuro@radians.pl

Design & logo:

another way