tel. +48 602 574 228
e-mial: biuro@radians.pl

  1. Za co pobierana jest opłata przy korzystaniu z platformy Radians?

  Opłata pobierana jest za transfer badania/skierowania.


  2. Jakie są wymagania „internetowe” są po stronie pracowni oraz po stronie lekarza?

   Każdy użytkownik systemu RADIANS musi być podłączony do internetu; nie jest konieczny stały adres IP ani przekierowywanie połączeń przychodzących na routerze; sprawne działanie systemu zależne jest od stabilności internetu w danej lokalizacji.

  3. Po czyjej stronie leży nawiązanie współpracy z ośrodkiem wykonującym badanie/lekarzem opisującym badanie?

  Nasza oferta przewiduje dwa warianty współpracy:

  Pierwszy dotyczy sytuacji, gdy pracownia i lekarz współpracują już ze sobą od jakiegoś czasu, a korzystanie z platformy Radians jest przeniesieniem ich relacji do świata wirtualnego (usprawniając tym samym ich pracę oraz oszczędzając koszty zatrudnienia lekarza w pełnym wymiarze godzin).

  Druga możliwość dotyczy sytuacji, w której pracownia bądź lekarz szukają współpracownika. W takim przypadku – za pośrednictwem platformy Radnias- komunikujemy ze sobą oba podmioty (w zależności od indywidualnych potrzeb).

  4. Kto jest stroną podczas podpisywania umowy z firmą Radians?

  Stroną w umowie może być lekarz bądź pracownia diagnostyczna (w zależności od indywidualnych ustaleń. Na warunkach określonych w umowie wykonawca, czyli firma Radians, zobowiązuje się do wdrożenia i umożliwienia korzystania z systemu RADIANS służącego do przesyłania obrazów i opisów pomiędzy pracownią a radiologiem, natomiast zamawiający zobowiązuje się do zapłaty na rzecz wykonawcy wynagrodzenia za korzystanie z systemu.

  Lekarz oraz  placówka zawierają ze sobą umowy dotyczące opisywania badań w zakresie odrębnym, który nie jest przedmiotem umowy.

   

  5. Czy istnieje możliwość negocjacji stawek za przesył?

  W przypadku klienta, który wykonuje/opisuje ponadprzeciętną ilość zleceń możliwa jest negocjacja stawek podanych w cenniku. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie.

  6. W jakim trybie działa platforma Radians?

  Platforma Radians działa w trybie 24h/7dni. Badania opisywane są w dwóch trybach – planowym i cito. Opisy badań standardowych wykonujemy do 24 godzin, a w trybie pilnym do max. 1,5 godzinny. Wysoka jakość opisów możliwa jest dzięki współpracy z kilkunastoma radiologami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w opisywaniu badań tomografii komputerowej, rezonansu oraz klasycznej radiologii. Wszyscy nasi lekarze to specjaliści w zakresie diagnostyki obrazowej.

  7. Czy jest możliwość wprowadzenia opłat abonamentowych?

  W najbliższym czasie nie przewidujemy wprowadzenia opłat abonamentowych dla wszystkich klientów.

  8. Czy Radians działa na komputerach MAC?

  Platforma Radians jak najbardziej współpracuje z tym systemem. Nie ma najmniejszego problemu z synchronizacją.

  9. Czy jest mozliwa integracja z systemem HIS/RIS?

  Możliwa jest integracja z systemem HIS/RIS umożliwiająca wysyłanie badań z poziomu HIS/RIS oraz przesyłanie opisu do systemu HIS/RIS; warunki takiej integracji (poprzez HL7) są osobnym tematem; koszt zależy od lokalnego systemu i współpracy z fimą serwisującą HIS/RIS.

  Adres:

  RADIANS
  ul. 3-go Maja 88
  05-080 Izabelin
  Tel: +48 602 574 228
  radians.pl
  biuro@radians.pl

  Design & logo:

  another way